Get Adobe Flash player

Ochrona fizyczna obiektów

 

Naszym podstawowym produktem oferowanym kontrahentom jest ochrona fizyczna obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej (ośrodki kultury, szkoły, biura itp.), mieszkalnych, wszelkiego rodzaju instytucji o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa, jak również usługi dla klientów prywatnych. Realizujemy również ochronę obiektów w trakcie ich realizacji (budowy). Zabezpieczamy mienie pozostawione na terenie inwestycji, zapobiegamy zniszczeniu lub też dewastacji, kontrolujemy ponad to ruch pieszy i samochodowy. Oferujemy również obsługę recepcji.

Uważamy że najważniejsza w każdej firmie jest kadra pracownicza. To od jej zaangażowania w pracy, wiedzy i doświadczenia jakimi dysponuje oraz sprzętu i narzędzi jakimi się posługuje zależy jakość świadczonych usług. Mając na uwadze powyższe zachowujemy najwyższą staranność przy doborze pracowników, zapewniając jej jednocześnie właściwe warunki zatrudnienia oraz szkolenia. W zależności od specyfiki obiektu pracownicy posiadają stosowne wyposażenie oraz uprawnienia.

Stosując się do ściśle wyznaczonych kryteriów ustalonych z kontrahentami jesteśmy pewni że realizowana w ten sposób usługa jest skuteczna, bezpieczna i w pełni profesjonalna.

Dokładamy wszelkich starań aby, bez względu na wielkość i rodzaj zlecenia, każdy z naszych klientów był traktowany indywidualnie, oraz z jak największą dbałością a nasza usługa była świadczona na jak najwyższym poziomie.


Często przy wyborze firmy ochraniającej biorąc pod uwagę jedynie najniższą stawkę kontrahent pada ofiarą pozornych oszczędności. Należy pamiętać, że pracownik ochrony bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, profesjonalnych szkoleń, sprzętu i narzędzi jakimi się posługuje oraz wsparcia grup interwencyjnych  w sytuacjach zagrożenia będzie zdany sam na siebie i może nie sprostać sytuacji. Z uwagi na powyższe bardzo ważna jest szczegółowa analiza proponowanej oferty z uwzględnieniem wszystkich oferowanych składników jakie zostały uwzględnione w proponowanej stawce. To właśnie od nich zależeć będzie skuteczność ochrony obiektu oraz bezpieczeństwo powierzonego tam mienia.