Get Adobe Flash player

Ochrona fizyczna osób w tym VIP

 

Oferujemy Państwu usługę polegającą na całodobowej lub tymczasowej ochronie zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Jest to szeroko pojęte zapewnienie bezpieczeństwa zarówno w życiu codziennym jak i  podczas imprez, spotkań biznesowych, konferencji, sympozjów itp. jak również zabezpieczenia przejazdu chronionej osoby pomiędzy punktami docelowymi.

Usługi realizowane są przez pracowników specjalnie do tych zadań wyszkolonych z odpowiednimi uprawnieniami i bogatym doświadczeniem. Osoby te charakteryzują się odpowiednimi predyspozycjami psychofizycznymi, wysoką kulturą osobistą oraz sprawnością fizyczną. Wyposażeni są również w różnego rodzaju sprzęt techniczny zapewniający pełne bezpieczeństwo klienta.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia sporządzany jest plan bezpieczeństwa obejmujący ustalenie zagrożeń, procedury zachowań i postępowania które będą bezwzględnie obowiązujące.

Wynagrodzenie za tego typu usługi zawsze ustalane jest indywidualnie w zależności od zakresu zlecenia, stopnia trudności oraz poziomu potencjalnych zagrożeń i wymagań klienta.